Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özümüzü tək qalanda tapdıq!

AnasayfaAnasayfa  AxtarAxtar  Latest imagesLatest images  Qeydiyyatdan keçinQeydiyyatdan keçin  GirişGiriş  

Süni gülüşlər!

MüəllifIsmarıc
MuaMMa
Admin
MuaMMa

Süni gülüşlər! Empty
Yeni mövzuMövzu: Süni gülüşlər!   Süni gülüşlər! EmptyB. Sen. 05, 2010 7:42 pm

Bəlkə bu ad sizə şablon xarakteri daşıyır ama hər şablonda da bir yenilik var.Məni bu həyatda saxlıyan 3 şeydən biridə kimlərinsə ötəri quş kimi gəlib gedəcəyini bilib qara qəlbi qırmamaq üçün yola verdiyim süni gülüşlərimdi.Düzdü üzdə görünən xarici görünüşdü ama heç kim hər maskanın altında kimlərinsə yox nələrinsə gizləndiyinnən xəbər tutmaq istəmir,artıq kimlərləsədə yanaşı qurulun hər mimikanında süniliyi var.O biri özünü arvad bilib kiminsə dalıyca danışır bu isə kiməsə ləzzət edir və gülür, kimsə o birisinin ata, anasıyla zarafat edir qarşısındakının div olduğunu görüb buna məcbur gülür, kimsə kimnənsə bezib dostunun danışdığı hər kəlməyə gülür ama onlar yox səbəblər gülür.Mənə marağlı gəlir görəsən kimsə ağlıya ağlıya gülüb?...Qəribə aura.Hər şey robotlaşır yemək istəyirsən artıq robot hazır edir, gəzmək istəyirsən robot sənin yerivə gəzir kimisə söymək istəyirsən artıq sənin yerivə robot söyür indi isə gülmək istəyirsən artıq sünilik robotu gülür.Mənim yadıma gəlmir axrıncı dəfə nə vaxt ürəkdən gülmüşəm güldüyüm vaxt isə həyata qarşı kor gözlərlə baxdığım zamanlar olub.Bəzi dişovkaların,səviyəcən özlərində üstün görünsədə dilənçidə belə olan bir quruşa dəymiyən bəzi səviyəsizlərin, mədəniyyəti sadəcə ağızlarda söz kimi eşidən əməlcə isə nə olduğunu bilmiyən bəzi ədəbsizlərin gülüşü adama kimlərin nə olduğunu artıq gülüşündən bildirir.Ona görə bu həyatda çalış gülmə ver kiməsə səndə qalan isə olsun süni gülüşlər, bəlkə onda bu kimlərisə qıcığlandırıb başlarını daşa döyər.
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
http://www.goth-person.blogspot.com

Süni gülüşlər!
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)