Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özümüzü tək qalanda tapdıq!

AnasayfaAnasayfa  AxtarAxtar  Latest imagesLatest images  Qeydiyyatdan keçinQeydiyyatdan keçin  GirişGiriş  

Bir qrup genc haqqinda

3 posters
MüəllifIsmarıc
UsyaN
Admin
UsyaN

Bir qrup genc haqqinda Empty
Yeni mövzuMövzu: Bir qrup genc haqqinda   Bir qrup genc haqqinda EmptyŞ. Sen. 04, 2010 1:46 am

Yaranisa sebeb ne?Mercmi,ideyami?Yoxsa Allah ve Meleklerin darixdigi vaxt sahmata benzer oyunumu?!Fikirlesirem her gun.Ilk vaxtlar sade idi.Amma sonralar bu fikiler agirlasdi ve dolasdi.Ve men batdim cixilmaz suallar endilemasinda.Indi okeanda itmis mirvari axtaran gicbeserden ferqim yoxdu.Cetin olsada qebul eliyirem men yorulmusam.Yeqin ele bilirsen 108 yasim var.Aha ele duzde bilmisen.
Duzdu biz evvelce baxcada yasidlarimizdan secildik.Sonra mektebde sinif yoldaslarimizdan.Daha sonra butun mektebdeki usaqlardan secildik.Evvelce bu hec kimi narahat etmirdi.Yasimiz artiqca daha tehlukeli olurduq.Valideynlerimiz qorxuya dusdu.Gulmeseker balalari qonsusu Gulcohre,Netavan ve Sudabe kimi bir nece zirramanin usagina oxsamirdi.Standart kerpiclerinden horulmus qesebede ferqlendik.Biz cox aziydiq.Hami bizi sixirdi.Muellimleriz,valideyinlerimz,qohumlarimiz bir sozle tanidigimiz her kes.Biz muhite yox muhiti ozumuze uygunlasdiririq.Cunki biz onlar kimi torpaqdan yogrulmadiq.Bizim usagligimiz bir nece il bundan evvel bitdi.Buna baxmayaraq biz hec doymadiq.Hemise boyuk olduq.indi gencliyimizdi.4 ilden sonra oda bitecek.Biz yasli genclerik.Dunyanin her uzunu gorduk.Ya onu deyismeli yada mehv etmeliyik!
UsyaN
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
https://dahiler.azerbaijaniforum.com
dead_rocker

Yeni mövzuMövzu: Geri: Bir qrup genc haqqinda   Bir qrup genc haqqinda EmptyŞ. Sen. 04, 2010 7:46 pm

he usaglar-emin ve ziya.tebrik eliyirem sizi.forumunuzda da ugurlar.size foruma niye girmediyimin izahini vermeye calisacam.qaqas men sizin kimi dusune bilmirem.sizin din hqda siyaset haqda olan fikirlerivizi qebul eliye bilmirem-hec anlamiram da.yox!demirem ki siz sehv edirsiz.demirem ki duz edirsiz.bunu muzakire etmek niyyetinde de deyilem.niyesini de sorusmuram.ozunuz bilersiz.sadece usaglar men dogurdan anliya bilmirem.emin seni ele de uzun mudet deyil ki tanidigim.amma ziyani uzun muddet taniyiram buna gore de mene ele gelir ki ziyaya erk eliyi deye bilerem.brat niye bele seyler yazdigin hele de mene melum deyil.duzdu indi deyeceksen ki sen anlamarsan...bu menim oz isimdi..sen qarisma..he belke de men bunu anlamiram bu fikirleri derk elemeye dusuncem catmaz.deyeceksen ki mene gore narahat da olmayin-amm abax brat sene gore niye narahat oluram?bunu da sen hec zaman anlaya bilmezsen.siz deyirsiz sabir pisdi nizami fuzuli beledi..nesimi bunnandi.amma men ssabire de nizamiye de nesimiye de hormet eliyirem.ziya men MUBARIZ IBRAHIMOV nan fexr eliyirem.dogurdan.sen onu cndir gorsen bele.men onunla fexr edirem.ve inan mene cox isterdim ki bir gun onun kimi qehremanlig da eliye bilmesem de bir dusmen gullesine de men gedim.en azi ne yolda olduyumu bilerdim.men ne goth deyilem,ne emo ne rocker ne anarxist.ne de bu cur dusuncelerim yoxdu.men nitsce ni qebule leiye bilmirem.din haqqinda qeyri standart fikirler meni qiciglandirir.buan ne ad deyirsiz deyin..sadece qebul eliye bilmirem.men hec hostcu da deyilem.tupurum qaraqana ki nece gencin beynini yuyub dinsiz etdi.bunu size demirem...oz usaglarin eledi...olara gore deyirem.he brat please yazdiglarimi pis menada yozmuyun.ne size agil vermey fikrim var,ne de sizi bir pis isde gunahlandirmiram.bu sizin oz isinizdi sadece men bu dusunceleri qebul eliye bilmirem.mene catmir.ona gore de forumun passivlerinnen olacam
MuaMMa
Admin
MuaMMa

Yeni mövzuMövzu: mUAMMA   Bir qrup genc haqqinda EmptyŞ. Sen. 04, 2010 8:03 pm

qaqash saolki yazdin Ziya haqda ozu mence cvb verer dinimize qalanda Ziyanin adinnan danishmiyacam oz adimnan deyecem Rufet men 4 ile yaxindi namaz qilam sizler ozuvuze sigishdira bilmiyende men namaz qilmisham ele sizlerin dushuncesin goturek hele namazima cox vaxt hecneyimizi qebul ede bilmirsen sorushanda ele ozun dedinki esgerliye gedim gelim bashliyacam axi qaqash senin qarshiva serhed qoyan nedi?indi nese tapib cixardarsan ama hecnedi sen ozunde hamisini birleshdirsen alinar ama hec ozunde istemirsen bilmeki ele basha dushdum eksimize danishdin yo o nizamiye fizuliye qalanda qaqash o gun mirtlashanda yazdim icimnen soyush soymek geldi mende onlar yazdim ikinci sen Sabirin zibilllerin bilmirsen cox demirem Mir Shahinin verlishine baxardin!sorasidaki Ziyanin adinnan yazmiram oz fikrimiz bildirem senin onun haqda dediklerive inan o isteyir satanist olsun? ya ateist olsun ya nurcu olsun hamisinda mene qebuldu cunki o neyin ve ya kimin ne oldugunu ozu yaxshi blir, o inanmasada men qiyametede inaniram sorgu sualada inaniram sen dedin ama ona qalsa coxda demishem bir sheyde varki derk etmiyen olsaydi otrub basha salardiq!her kes o dunyada ozune cavab verecek!
http://www.goth-person.blogspot.com
UsyaN
Admin
UsyaN

Yeni mövzuMövzu: Geri: Bir qrup genc haqqinda   Bir qrup genc haqqinda EmptyŞ. Sen. 04, 2010 8:17 pm

Bang-bang.
Dead brom hetta qatiller bele ozunu gunahkar saymir..Men ne ateistem ne diest nede panteist..Menim bascimda ideyadi.Men inaniram amma suallarla.Inanmaq savab ne ise sual vermek ne vaxtdan ateizm olub bilmirem.Menim tanidigim cox genc ozune Muselman diyir.Amma muselmanligin 5 serti var.Ne inki emel elemek ccoxuvuzun hec xeberi yoxdu...Ona gorede dini soxmuyun ortaya.

Elinde silah olan adamin ustune getmek qehremanliq yox axmaqligdi.Mehz mubarizde beledi.Tutaq ki men esgerliydeyem gunlerimi sayiram.Ne veten nede serhed vecimede deyil.5-6 gunum qalmis mubariz kimi dudeyem gelib meni oldurur.Yaxsidimi bu.Her seye sethi yanasirsiz hemde coox sethi.
20 yanvari zadi elivizde bayraq elemiyin.Geriye qayidirsizsa bir defelik problemlerin basladigi vaxta.Sah Ismail Xetainin vaxtina qayidin.Her sey aydin olar sizede mence....Indi deyeceksiz sen vetenperverde deyilsen.
Men bu sistemde qurulmus vetenin hec ustunede turpurmek istemerem.Qul olmaq hamiviza xos.Bu sisteme men qurban olmaqda istemerem..

Haminin dusuncesine hormetim var.Amma mene soxmaga calismiyin o fikirleri men toxam yalanlara...
dead_rocker

Yeni mövzuMövzu: Geri: Bir qrup genc haqqinda   Bir qrup genc haqqinda EmptyŞ. Sen. 04, 2010 8:21 pm

ne hec kese fikir soxmag niyyetim yox idi,ne hec kesi duz yola cekmek niyyetim yox idi..ne de kimese ateist mateist demedim...men dedim ki qanmiram o suallari...bele olacagini da bilirdim.sadece hemise bilirsen ki qaqas dusunduyumu demisem-ele sen de.size hormetim de buna gore idi-dusunduyumuzu duz-tam sifata deyirdik...ele indi de onu eledim-mence sizde..elave serh yazmiyacam.sehv duz axtarmag niyyetinde de deyilem.duzdu burnum yekedi amma hec kesin wexsi meselesine salacag qeder de deyil.....
UsyaN
Admin
UsyaN

Yeni mövzuMövzu: Geri: Bir qrup genc haqqinda   Bir qrup genc haqqinda EmptyŞ. Sen. 04, 2010 8:25 pm

Thkzz brom
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: Bir qrup genc haqqinda   Bir qrup genc haqqinda Empty

Bir qrup genc haqqinda
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)